Комунальний заклад "Харківська гімназія № 7 Харківської міської ради"

УКРАЇНА. МІСТА ГЕРОЇВФЛЕШМОБ «WHITE CARD» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ ТА ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’ЯПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАСУУРОК ВОЛОНТЕРСТВАУРОК З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІПЕРЕГЛЯД ВИСТАВИ "КОХАННЯ НА МЕЖІ СВІТІВ"ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬЯК ВИНИКЛИ ГРОШІ?ЗНЯТТЯ З ПОКРАЩЕННЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'ЯОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ-ЗАПОВІДНКА УКРАЇНСЬКОГО ГОНЧАРСТВА

РАДІ ВІТАТИ ВАС

НА САЙТІ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

"ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ  № 7  ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

З 8 квітня розпочинається прийом заяв для вступу до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік

У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ВІДБУВАЄТЬСЯ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧИТЕЛІВ, УЧНІВ!

З ЕЛЕКТРОННИМИ ВЕРСІЯМИ ПІДРУЧНИКІВ, ЗА ЯКИМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ, МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ "ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА/ПІДРУЧНИКИ 2023/2024 (ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ)"

12 квіт. 2024
В нашій гімназії пройшлов цикл уроків " Україна. Міста- герої". Діти разом з вчителями переглянули фільми освітнього проєкту "Діалоги про війну", де дізналися, як починалася війна, про перебіг повномасштабного вторгнення, та контрнаступ. Учні переглянули як звільняли Харківську область під час контрнаступу. Познайомились також інформацією про інші міста України, які стали символами героїзму та перемоги під час війни. Обговорили інформаційну атаку росіян на мешканців нашого та інших, близьких до літії фронту, міст та як протидіяти поширенню панічних настроїв серед містян.
5 квіт. 2024
Учні нашої гімназії взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я. Організатор флешмобу – Українська федерація «Спорт заради розвитку» за підтримки Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
29 бер. 2024
Учні 9-А класу відвідали міський профорієнтаційний захід, де мали змогу ознайомитись з різними закладами професійної (професійно-технічної) освіти та спеціальностями, які можна отримати в них