12 квіт. 2024

ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ «ЯК ВЗАЄМОДІЯТИ З ДІТЬМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

На платформі «Дія.Освіта» розміщено новий освітній серіал для педагогів і батьків «Вчимося разом. Як підтримувати дітей під час війни».
12 квіт. 2024

УКРАЇНА. МІСТА ГЕРОЇВ

В нашій гімназії пройшлов цикл уроків " Україна. Міста- герої". Діти разом з вчителями переглянули фільми освітнього проєкту "Діалоги про війну", де дізналися, як починалася війна, про перебіг повномасштабного вторгнення, та контрнаступ. Учні переглянули як звільняли Харківську область під час контрнаступу. Познайомились також інформацією про інші міста України, які стали символами героїзму та перемоги під час війни. Обговорили інформаційну атаку росіян на мешканців нашого та інших, близьких до літії фронту, міст та як протидіяти поширенню панічних настроїв серед містян.
5 квіт. 2024

ПРИЙМАННЯ ЗАЯВ ДО 1-Х КЛАСІВ

8 квітня 2024 року визначено датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року
5 квіт. 2024

ФЛЕШМОБ «WHITE CARD» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ ТА ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я

Учні нашої гімназії взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я. Організатор флешмобу – Українська федерація «Спорт заради розвитку» за підтримки Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАСУ

Учні 9-А класу відвідали міський профорієнтаційний захід, де мали змогу ознайомитись з різними закладами професійної (професійно-технічної) освіти та спеціальностями, які можна отримати в них

УРОК ВОЛОНТЕРСТВА

Учні 9-А класу взяли участь у Всеукраїнському уроці волонтерства, дізналися більше про волонтерські організації, та як стати волонтером

УРОК З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Учні 8-А класу познайомилися з азами фінансової грамотності. Переглянули інтерв'ю з Анною Тигипко - фінансисткою, яка розповіла про концепт грошей, про базове фінансове планування бюджету сьогодні і як формувати на майбутнє у вигляді інвестицій, накопичень.
28 бер. 2024

ПЕРЕГЛЯД ВИСТАВИ "КОХАННЯ НА МЕЖІ СВІТІВ"

28.03 учні 4-А подивилися виставу "Кохання на межі світів" за мотивами драми-фієрії Лесі Українки "Лісова пісня". Класичний текст, драматична історія кохання лісової Мавки та людського хлопця Лукаша, багато української музики – вистава яка зачарувала кожного глядача.
28 бер. 2024

ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ

В межах заходів до Всесвітнього тижню грошей учні 2-А класу переглянули мультфільми "Звідки взялися гроші" в якому дізналися про історію виникнення грошей, та "Дитячий бюджет" який розповідає про те, як діти можуть легко вести свої бюджети, планувати доходи і витрати, здійснювати заощадження. Також було проведено заняття з фінансової грамотності для учнів 4-А класу. Діти опановували такі теми: як ефективно заробляти гроші; планування бюджету; як накопичувати та інвестувати; що таке гроші. Для учнів 5-А класу також відбулось заняття з фінансової грамотності. Діти прослухи історію створення грошей, планування бюджету, як захистити себе від шахраїв у сучасному світі та як правильно інвестувати у власний бізнес
27 бер. 2024

ЯК ВИНИКЛИ ГРОШІ?

27.03.20024р учні 7-А класу переглянули відео, в рамках заходу "Фінансова грамотність", за темою "Як виникли гроші?". Діти познайомилися з історією виникнення грошей, та першою країною, у якій з'явилися гроші.