Прийом до 1 класу

Відповідно до п.2.4 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 № 204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році" 08 квітня 2024 року визначено датою початку приймання заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року.

Наказ Департаменту освіти ХМР від 29.12.2023 №204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році"

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" (https://school.isuo.ogr.ua/) згідно з покроковою інструкцією Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заяву та підтвердити її наявними документами.

Звертаємо вашу увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за в зазначений графік.

Для зарахування до закладу освіти батьки, або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка.

Зарахування учнів до школи здійснюється без проведення конкурсу і відповідно до території обслуговування.