Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської

ради
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова

Безоплатна правова допомога

Учнівська організація самоврядування "Ерудит"

Шкільна організація самоврядування «Ерудит» була заснована в 2005 році.

Наша організація складається з комітетів:

• Комітет з питань захисту прав дитини, до якого може  звернутися кожен учень, який вважає, що його права були якимось чином порушені.

Комітет культури та відпочинку, який організовує і проводить культурно-масових заходи, заохочує школярів до роботи в танцювальному колективі, вокальному гуртку, та інше, організовує й допомагає у проведенні шкільних конкурсів художньої самодіяльності, вечорів відпочинку, дискотек.

Комітет з питання спорту та туризму, це організація змагань з чотириборства; „Старти надій”; легкої атлетики; заохочення школярів до спортивних секцій: зі спортивного орієнтування, туризму, плавання.

Комітет з питань праці  – організація трудових бригад у класах по ремонту шкільного майна; організація трудових десантів з благоустрою території школи; проведення рейдів по виявленню санітарного стану класів та шкільного майна; організація роботи учнів у період літніх канікул.

Комітет з питань навчання, який організує облік відвідування занять; бореться з пропусками занять та запізненнями; контролює виконання режиму дня; організує взаємодопомогу учнів у навчанні; організує й надає допомогу у проведенні шкільних предметних олімпіад, тижнів; заохочує школярів до роботи в гуртках, факультативах, МАН.

Комітет по роботі з молодшими школярами «Карапуз», який організовує діяльність груп молодших класів; активізує прояв самостійності у дітей молодшого шкільного віку; організація й допомога у проведенні виховних заходів.

Комітет інформації, який інформує про події та новини шкільного життя через стінну газету «Точилка», та шкільну газету «Прикол».

Кожний комітет має свого куратора і всі комітети підпорядковані голові шкільної організації самоврядування – президенту.