Комунальний заклад "Харківська гімназія № 7 Харківської міської ради"

АКЦІЯ "ВЕЛИКОДНІЙ ДАРУНОК"ВЕЛИКДЕНЬТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ТА ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУПРАЦІВНИКИ ДСНС - НАШІ СУПЕРГЕРОЇ!ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИXVІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «МОЇ ПРАВА-2024»PISA-2022ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ «ЯК ВЗАЄМОДІЯТИ З ДІТЬМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ»УКРАЇНА. МІСТА ГЕРОЇВПРИЙМАННЯ ЗАЯВ ДО 1-Х КЛАСІВ

РАДІ ВІТАТИ ВАС

НА САЙТІ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

"ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ  № 7  ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

З 8 квітня розпочинається прийом заяв для вступу до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік

У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ВІДБУВАЄТЬСЯ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧИТЕЛІВ, УЧНІВ!

З ЕЛЕКТРОННИМИ ВЕРСІЯМИ ПІДРУЧНИКІВ, ЗА ЯКИМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ, МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ "ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА/ПІДРУЧНИКИ 2023/2024 (ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ)"

5 трав. 2024
Харківська гімназія №7 відзначила наближення Великодня не лише святковими заходами, а й добрими справами. Учні, батьки, вчителі та працівники гімназії загальним зусиллями зібрали та передали для наших захисників корисні дрібнички та смаколики, щоб підтримати та підняти їх настрій у цей святковий період. Діти намалювали вітальні листівки і створили обереги для захисту воїнів. За допомогою волонтерів всі посилки були передані хлопцям і дівчатам, які обороняють наше місто на Куп’янському напрямку. Дякуємо захисникам та захисницям за невтомну працю та відданість у захисті нашої країни!
5 трав. 2024
До свята Великдень у нашій гімназії відбулась онлайн виставка "Великодні дива". На виставці представлені твори наших учнів, які відображають весняну атмосферу, радість та світлий настрій святкування Великодня. На виставці представлені малюнки з пасхальними мотивами, весняні композиції та інші рукодільні вироби, які створені з любов'ю та теплом дитячих сердець.
26 квіт. 2024
З 22 по 26 квітня в нашій гімназії відбувся захід "Тиждень безпеки", під час якого для учнів були проведені відеоурок обережності (1-4 класи), онлайн-квест "Правила дорожнього руху" (5-7 класи), відеоурок "Як рятувати людину під час критичних кровотеч"(8-9 класи). Також в межах Тижня був проведений день Цивільної оборони. Тема цього дня "Безпека дітей під час війни". Учні повторили правила мінної безпеки, дії під час обстрілів вдома, на вулиці та в громадських місцях, правила особистої безпеки під час повітряної тривоги, артобстрілу, мінометного обстрілу або авіанальоту. Всі ці правила допоможуть зберегти життя собі та своїм близьким.