МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА ЛІКВІДАЦІЮ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ЖІНОК

27 лист. 2023
Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.

В межах акції для учнів 7-9 класів нашої гімназії були проведені години спілкування до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, який припадає на 25 листопада. Це важливий день для підвищення свідомості щодо цієї проблеми. Під час виховних заходів  учні  дізнались про насильство щодо жінок, його наслідки та способи запобігання. Це сприяє формуванню у свідомості молодого покоління повагу до прав людини та гендерну рівність.