МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОБІЙМІВ

22 січ. 2024
Щороку 21 січня відзначається Міжнародний день обіймів. За традицією, сьогодні потрібно обіймати усіх навколо: рідних, друзів, колег та навіть незнайомців.

З точною впевненістю сказати неможливо, як саме з'явилося це свято. На даний момент вважається, що першими, хто сприяв появі цього свята, були студенти з Австралії.
Ця історія полягає в тому, що у 70-х роках хлопець прилетів до Сіднею, і йому стало самотньо. Він вирішив стати з табличкою, на якій було написано: «Безкоштовні обійми». Спочатку люди реагували на молоду людину не дуже добре. Через деякий час до нього підійшла жінка і сказала, що теж хотіла б отримати обійми. Поширення цього свята прийшло завдяки студентам, і саме цього дня ухвалили рішення роздавати свої обійми просто так усім, кому це необхідно.

Через деякий час таке свято з'явилося у Європі, а з 1986 року у Сполучених Штатах Америки, і саме в цій країні йому дали офіційну назву «International Hug Day». Ккраїн, які також відзначають це свято, стає дедалі більше.

Фахівці в галузі психології дійшли думки, що це свято дуже корисне, адже може зцілити людину і навіть сприяти подовженню життя. (за матеріалами сайту https://redpost.com.ua/)

Учні нашої гімназії також долучились до цього свята та поділились сітлинами своїх "обіймашек".

Більше фото можна побачити в розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ