ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ

25 січ. 2024
Учні 5-А класу нашої гімназії отримали унікальну можливість ознайомитися з роботою пожежних. Вони відвідали місцеву пожежну частину, де їм було продемонстровано процес виклику пожежних бригад та основні принципи пожежогасіння.

Учні були просто захоплені цікавими деталями професії пожежного та його важливою ролью у збереженні життя та майна. Вони мали можливість роздягнутися в спеціальне снаряження пожежного та спробувати на собі, як це - бути справжнім героєм та працювати в екстремальних умовах. Діти також відвідали кабінет безпеки, де працівники патрульної поліції розповіли їм особливості правил дорожнього руху, мінної безпеки та правила поводження біля водойм взимку.

Це була цікава та незабутня прогулянка для всіх присутніх. Ми впевнені, що такі заходи сприяють розвитку у дітей важливих навичок, а також стимулюють їх до усвідомлення важливості безпеки та відповідального ставлення до власного життя та життя інших.