Комунальний заклад "Харківська гімназія № 7 Харківської міської ради"

ПРАЦІВНИКИ ДСНС - НАШІ СУПЕРГЕРОЇ!ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИXVІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «МОЇ ПРАВА-2024»PISA-2022ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ «ЯК ВЗАЄМОДІЯТИ З ДІТЬМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ»УКРАЇНА. МІСТА ГЕРОЇВПРИЙМАННЯ ЗАЯВ ДО 1-Х КЛАСІВФЛЕШМОБ «WHITE CARD» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ ТА ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’ЯПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАСУУРОК ВОЛОНТЕРСТВА

РАДІ ВІТАТИ ВАС

НА САЙТІ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

"ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ  № 7  ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

З 8 квітня розпочинається прийом заяв для вступу до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік

У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ВІДБУВАЄТЬСЯ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧИТЕЛІВ, УЧНІВ!

З ЕЛЕКТРОННИМИ ВЕРСІЯМИ ПІДРУЧНИКІВ, ЗА ЯКИМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ, МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ "ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА/ПІДРУЧНИКИ 2023/2024 (ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ)"

26 квіт. 2024
Учні нашої гімназії відвідали пожежно-рятувальну частину №4 м. Харкова та висловили подяку працівникам ДСНС за їх важку працю та самовідданість, особливо в ці важкі часи. Діти передали їм листівки та малюнки зі словами вдячності. Рятувальники подякували учням та провели для них екскурсію пожежною частиною, а після екскурсії пригостили їх смаколиками. Працівники ДСНС України – наші супергерої!
26 квіт. 2024
До Дня пам'яті Чорнобильської катастрофи в ХГ №7 пройшли уроки пам’яті. Учні переглянули відео "Чорнобильська катастрофа, та її наслідки", дізналися, про ті зміни, які змінили історію багатьох країн Європи, як ця подія вплинула на життя людей та чому місто і досі залишається без населення та як сталося це жахіття, яке призвело до спустошення території. Також учні переглянули візію " Чорнобиль - погляд у майбутнє", під час якої згадали про причини аварії на ЧАЕС, про героїв- пожежних, рятівників світу, про Рудий ліс, про атомну енергетику в час війни. Сфокусували свою увагу на майбутньому Чорнобильської зони відчуження і життя поруч з нею.
18 квіт. 2024
XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей