26 жовт. 2023

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ

Учні 3-А класу віртуально відвідали міста нашої країни та познайомилися з дивовижними пам'ятками України.
25 жовт. 2023

ПРО ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЕКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ» 25 жовт. 2023

Щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» (лист Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України від 10.10.2023 № 04-24/13-2023/222369).

БЕЗПЕЧНА ПОВЕДІНКА В КІБЕРПРОСТОРІ

25 жовтня учні 2, 4 та 9 класів взяли участь в навчальній онлайн сесії "Безпечна поведінка у кіберпросторі" в рамках глобальної ініціативи KPMG Global Cyber Day 2023. Діти познайомилися з базовими правилами кібербезпеки.

ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ

Учні 7-А класу переглянули онлайн екскурсію "Національний історичний музей" у м.Києві. Учні, переглянувши відео, познайомились з експонатами етнографічних зібрань світового значення, колекцією зброї, реліквій українського національно-визвольного руху.
25 жовт. 2023

ОНОВЛЕНІ ФУНКЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ЗАСТОСУНКУ «ВИВЧАЮ — НЕ ЧЕКАЮ»

Оновлені функції навчального застосунку «ВИВЧАЮ — НЕ ЧЕКАЮ»
24 жовт. 2023

ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ ДО ВЕРСАЛЬСЬКОГО ПАЛАЦУ

24 жовтня учні 5-А класу відвідали онлайн-екскурсію до колишньої резиденції французьких королів - Версальський палац, у Франції
24 жовт. 2023

ПРО ПРОЄКТ «ШКІЛЬНІ УРОКИ ВОЛОНТЕРСТВА»

ГО «Українська Волонтерська Служба» спільно з ГО «Рух Олександра Педана "JuniorS"» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту ініціювала новий проєкт, що сприятиме обізнаності про важливість волонтерської діяльності. «Шкільний урок волонтерства»- це ініціатива, що покликана надихнути підлітків займатися волонтерством, це навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів.
23 жовт. 2023

ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ ДО ЗАПОРІЗЬКОЇ СІЧІ

23 жовтня учні 2-А класу віртуально відвідали оплот мужності, відваги та сили українського народу - Запорізьку Січ. Діти познайомилися з поняттям "Козак", побачили побут та оборону систему Січі. Чорні гармати, міцна брама, козацька майстерність та відвага зачарувала дітей та справила незабутнє враження.
23 жовт. 2023

ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ ДО БІЛОГО ДОМУ У ВАШИНГТОНІ

23 жовтня учні 4-А класу відвідали онлайн екскурсію до Білого дому у Вашингтоні. Цікаво було познайомитись із приватним життям американських президентів.
20 жовт. 2023

ЩЕ БІЛЬШЕ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ДІТЕЙ

Нещодавно МОН спільно зі Смітсонівським науково-освітнім центром сформували і передали матеріали для навчання й розвитку в DLC — цифрові освітні центри.