17 лист. 2023

ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК "БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ"

З 13 по 19 листопада в Україні триває другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху. Зокрема, 17 листопада 2023 року в закладах загальної середньої освіти був проведений єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Наша гімназія також долучилась до єдиного уроку, який був проведений для учнів 1-9 класів.
17 лист. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Міжнародний день толерантності відзначається щорічно 16 листопада.
16 лист. 2023

МІДНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД ПАЛІННЯ

Міжнародний день відмови від куріння щорічно відзначається у третій четвер листопада. Цей День покликаний звернути увагу суспільства на величезну шкоду нікотинової залежності на здоров'я людини.
16 лист. 2023

ЗУСТРІЧ ЗІ ШКІЛЬНИМ ОФІЦЕРОМ ПОЛІЦІЇ

16 листопада учні 9-А класу нашої гімназії зустрілись з представником патрульної поліції. Метою зустрічі було обговорення таких актуальних тем, як булінг, права та обов'язки учнів.
13 лист. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ

13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. Ініціатором події виступив створений в 1997 році в Японії “Всесвітній рух за доброту”, а перші заходи з нагоди Всесвітнього дня доброти відбулися у 2000 році. Символом події є відкрите серце, яке намалював французький художник Орель.
8 лист. 2023

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ

8 листопада учні 7 класу нашої гімназії відвідали місцеву пожежну частину, щоб дізнатися більше про роботу та обов'язки рятувальників.
4 лист. 2023

З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА!

День залізничника - це професійне свято працівників залізничного транспорту. Професійне свято День залізничника України було засновано в липні 1993 року указом президента Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи працівників залізничного транспорту України. З цього часу воно відзначалося в першу неділю серпня. Але в грудні 2002 року указом президента Леоніда Кучми святкування було перенесено на 4 листопада - і ця дата була обрана невипадково. 4 листопада 1861 року до Львова через Перемишль прибув перший поїзд міжнародного сполучення "Ярослав" із Відня. Тому саме цей день і вважається початком сучасної історії залізниць в Україні.
1 лист. 2023

ПІДСУМКИ МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

В межах місячника шкільних бібліотек в нашій гімназії відбулась онлайн-виставка малюнків та поробок "Вірю в майбутнє твоє, Україно!"
31 жовт. 2023

ЗУСТРІЧ ЗІ ШКІЛЬНИМ ОФІЦЕРОМ ПОЛІЦІЇ

Сьогодні учні 5 класу зустрілись зі шкільним офіцером поліції, яка розповіла їм про булінг. Інформація була дуже важливою та пізнавальною.
31 жовт. 2023

HAPPY HALLOWEEN

Хелловін – це свято, яке щороку відзначається 31 жовтня. Він сягає своїм корінням у стародавні язичницькі обряди і змішується з християнською традицією Всіх Святих.