ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО ФАБРИКИ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

10 січня учні 6-А класу переглянули онлайн екскурсію фабрикою ялинкових прикрас та дізнались багато цікавинок про кропіткий процес їхнього створення, побачили як працюють склодуви та художники.

ЯК СВЯТКУЮТЬ НОВИЙ РІК У КРАЇНАХ СВІТУ

Новий рік -це особливий день. Це свято об'єднує всіх жителів нашої планети незалежно від поглядів та віросповідання. У помірних широтах, ми святкуємо з ялинкою, гірляндами. А у інших широтах, країни святкують по іншому. Учням 7-А класу було цікаво познайомитися з традиціями святкування Нового року у багатьох країнах .

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ МАРІАНСЬКОЮ ЗАПАДИНОЮ

10 січня учні 4-А класу стали віртуальними океанологами-дослідниками найнедослідженого місця на нашій планеті - Маріанської западини. Занурившись на глибину 10994 м , намагалися з'ясувати, чи є життя на дні Маріанського жолоба? Довідалися, чому так багато екстремалів покорили найвищі гори світу, і чому лише декілька людей мали змогу опинитися у найглибшому місці на Землі. Діти отримали море незабутніх вражень.
10 січ. 2024

ЛЯЛЬКОВИЙ ОНЛАЙН-МЮЗИКЛ "РІЗДВЯНА ЗОРЯ"

Учні 8- А класу відвідали онлайн ляльковий мюзикл " Різдвяна зоря" Національного музею літератури України. Колядки, історія народження Ісуса Христа, перелік страв та їх значення, правила обряду святкування Різдва знову нагадали його магію та настрій.
9 січ. 2024

КАНІКУЛИ З ПОЛІТЕХОМ: ЗИМОВА КАХУТІАДА!

9 січня учні 9-А класу взяли участь у захопливій вікторині на різдвяну тему від НТУ ХПІ в межах онлайн-заходу «Канікули з Політехом: Зимова Кахутіада!»

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ЗИМОВОЮ УКРАЇНОЮ

Сьогодні 5-А клас відвідали віртуальну екскурсію зимовою Україною. Діти побачили зимові Карпати, Гедзьо Парк Легенд у Яремчі, Кам'янець-Подільську фортецю, Шарівський палац у Харківській області, Фортецю Тустань та ще багато чого цікавого. Школярі були у захваті від краси та мальовничості нашої країни.

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ ДО ЛАПЛАНДІЇ

9 січня учні 2-А класу здійснили віртуальну подорож до Лапландії. Діти завітали до будинку Санти. Учні із захватом побачили як Санта катається на санях, годує оленів та читає листи, які надсилають діти з усього світу. Неймовірно вражає атмосфера цього місця, яка від початку екскурсії і до її кінця, дарує відчуття чогось дивовижного та чарівного. І спонукає вірити в чудеса та викликає бажання відвідати Лапландію наживо.

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО ПЛАНЕТАРІЮ

8 січня учні 4-А класу здійснили екскурсію до планетарію. Доторкнувшись до загадкового Всесвіту, діти відчули себе астронавтами: помандрували поверхнями різних планет, переглянули таїнство створення нашої планети, етапи зародження і розвитку життя, познайомилися із цікавими фактами про Землю.
8 січ. 2024

ВИСТАВА "ЧАРІВНИЙ ПОСОХ ДІДА МОРОЗА"

8 січня учні 7-А класу переглянули новорічну виставу "Чарівний посох Діда Мороза". Цікава, змістовна та повчальна вистава, в якій показано, як добро перемагає зло.

ЧАРІВНИЙ СВІТ ФАРМАЦІЇ

8 січня 2024 року учні 9-А класу відвідали майстре клас "Крем косметичний це краса і здоров’я в одному флаконі" в межах проєкту «Чарівний світ фармації» Національного фармацевтичного університету. На цьому майстер-класі учні дізналися про користь косметології, та спробували власноруч приготувати крем. Діти були у захваті від проведеного заходу.