27 лют. 2024

BRAMA - ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ

Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, ти можеш донатити свій час!
26 лют. 2024

ДЕНЬ СПРОТИВУ ОКУПАЦІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

26 лютого у нашій гімназії були проведені виховні години до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Учні обговорювали історичні та політичні аспекти окупації. Цей захід допоміг учням краще зрозуміти події, які відбулися, сприяв підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, а також формуванню свідомого ставлення до подій, що відбулися в Криму та Севастополі.
24 лют. 2024

24 ЛЮТОГО ДРУГА РІЧНИЦЯ РОСІЙСЬКОГО ВТОРГЕННЯ В УКРАЇНУ

24 лютого друга річниця російського вторгнення в Україну. До цієї дати в ХГ №7 пройшли години спілкування, на яких вшанували пам’ять героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Наші захисники і захисниці роблять все можливе задля наближення ПЕРЕМОГИ. Українська держава і ми всі повинні зробити все можливе, щоб зберегти памʼять про загиблих захисників і захисниць, цивільних осіб та вшанувати всіх людей, які проявили людяність та героїзм у боротьбі проти терористичного агресора. Пам’ять про цю війну обов’язково мусить бути збережена.
21 лют. 2024

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

У ХГ №7 гімназії відзначили День рідної мови, провівши ряд заходів, спрямованих на підтримку та відзначення мовної культури. Учні взяли участь у онлайн-вікторині «Ми знаємо українську мову», вебквесті «Моя рідна мова», флешмобі «Я знаю українську», грі «Мовна круговерть», а також створили інформаційні буклети про нашу рідну мову. Ця ініціатива сприяє підтримці та розвитку української мови серед учнів, підкреслюючи важливість збереження та підтримки рідної мови як символу національної ідентичності.
20 лют. 2024

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого учнівський та педагогічний колектив вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. До цього важливого дня пройшли виховні години, на яких учасники вшанували пам'ять загиблих героїв, дізналися більше про події на Майдані та важливість боротьби за свободу та демократію. На виховних годинах учні створили «Стрічки пам’яті», щоб вшанувати пам’ять загиблих герої та їх внесок в історію України. Такі заходи сприяють патріотичному вихованню молодого покоління й усвідомленню важливості історичної пам'яті.
19 лют. 2024

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

19 лютого в нашій гімназії відзначили День Державного Герба України. Були проведені виховні години присвячені цій важливій символіці. Учні дізналися більше про історію та значення герба країни, його символіку та елементи. Ця ініціатива сприяє підвищенню патріотизму серед учнів та підтримує національну свідомість. Крім цього діти взяли участь у творчих майстер-класах. Вони створили різноманітні поробки, пов'язані з гербом України: малюнки, аплікації та кольорові композицїі. Творча діяльність допомагає учням краще усвідомити і запам'ятати символіку герба країни та розвиває їхні художні здібності.
17 лют. 2024

ДЕНЬ КОТА В ЄВРОПІ

Святкування Дня кота в Європі прийшло до нас від італійців. Саме в Італії 28 років тому було започатковано це свято на честь вишуканих та надзвичайно непередбачуваних тварин. 17 лютого уся Європа присвячує день цим домашнім тваринам. Цей день з’явився в історії святкувань завдяки італійській журналістці Клаудії Анжелетті. Оскільки за гороскопом знаком вільних і незалежних є Водолій, то саме лютий був обраний місяцем, коли необхідно святкувати День кота. Нині для святкування дня котів влаштовуються різноманітні ініціативи, серед яких – фотовиставки, конференції, дебати, і, перш за все, збір їжі та коштів для допомоги бездомним пухнастикам.
16 лют. 2024

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну. День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Саме тому наша гімназія долучається до відзначення Дня Єднання та розуміння історії свята, його ідеї єдності.
15 лют. 2024

ЗУСТРІЧ ЗІ ШКІЛЬНИМ ОФІЦЕРОМ ПОЛІЦІЇ

У четвер, 15 лютого, відбулася зустріч учнів 2 та 3-А класів нашої гімназії з представником патрульної поліції. Дітям розповіли про види пішохідних переходів, правила поведінки на дорозі, правила поведінки на кризі та під час зимових розваг. Також офіцер нагадав дітям про правила переходу дороги на регульованому та нерегульованому пішоходному переході.
15 лют. 2024

НАБУВ ЧИННОСТІ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ

Потенційні учасники зобов’язані ознайомитися з цим Порядком, що не тільки передбачено процедурою реєстрації (учасник має знати свої права та обов’язки), а й буде корисним під час проходження тестування. Адже в ньому докладно викладено процедуру допуску учасників до ТЕЦ, особливості створення спеціальних умов для складання іспиту особам з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, а також подано інформацію щодо умов участі в додаткових сесіях НМТ