3 січ. 2024

ГРАМАТИЧНИЙ КУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РУХУ «ЄДИНІ»

Всеукраїнський рух «Єдині» пропонує долучитися до безплатного граматичного курсу, який стартує 8 січня та триватиме 28 днів. Учасниками можуть стати всі, хто володіє українською, але бажають удосконалити мовні навички. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах.
30 груд. 2023

З НОВИМ РОКОМ!

Наближається Новий рік 2024 - свято, на яке з нетерпінням чекають багато дорослих і дітей. У новорічну ніч прийнято загадувати бажання. Нехай в цьому році вас чекає тільки радість, здоров'я і удача! Нехай він буде роком здійснення бажань і втілення в життя всіх планів! Нехай цей рік кожному подарує якомога більше щасливих днів і щасливих зустрічей!

ВИХОВНІ ЗАХОДИ ДО НОВОГО РОКУ

29 грудня, напередодні новорічних свят для учні гімназії були проведені різноманітні святкові онлайн-заходи: вікторини, квести, екскурсії, виставки. Не зважаючи на відстань, діти мали змогу зустрітись, весело провести час та висловити один одному побажання у прийдешньому році.

БЕСІДИ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДИТЯЧОГО ТРАВМАТИЗМУ ТА ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ З ГАЗОМ

29 грудня з учнями 1-9 класів були проведені бесіди з попередження всіх видів дитячого травматизму. Особливу увагу було приділено правилам поводження з газовими приладами.

УРОКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

Протягом грудня в нашій гімназії були проведені уроки ментального здоров'я. На уроках ментального здоров'я діти навчалися вирішувати проблеми, управляти емоціями, займатися самопізнанням та піклуватися про своє фізичне та психічне здоров'я. Здоровий розум і емоційна стійкість учнів стають ключовими компонентами успішного навчання та подальшого життя.

ОБЕРЕЖНО! ГЕПАТИТ А!

27 та 28 грудня з учнями 1-9 класів були проведені бесіди з попередження захворювання на гепатит А.
28 груд. 2023

АКЦІЯ "ПОДАРУЙ ЧАСТИНКУ ТЕПЛА ЗАХИСНИКАМ"

Протягом грудня учні та працівники школи брали участь в освітній акції "Подаруй частинку тепла захисникам".

НОВОРІЧНА ВИСТАВА В ПК ОСНОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ

28 грудня учня нашої гімназії відвідали виставу "Мавка" у Палаці культури Основ'янського району. Глядачі були вражені чарівною атмосферою казкового світу. Вистава була наповнена яскравими костюмами, танцями та піснями. Актори зуміли передати весь спектр емоцій та привернути увагу кожного дитячого глядача.
25 груд. 2023

ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ РОБІТ "РІЗДВЯНИЙ ЯНГОЛ"

25 грудня, в день свята Різдва Христова, в нашій гімназії відбулась онлайн-виставка дитячих робіт "Різдвяний янгол". Учні 1-4 класів мали змогу проявити свої творчі таланти і створили янголів з найрізноманітніших янголів.
24 груд. 2023

ПОДАРУНКИ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24 грудня до свята Різдва та Нового року учні гімназії отримали солодки подарунки та привітання маленьким героям від Харківського міського голови Ігоря Терехова