27 січ. 2024

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цей день був запроваджений рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 2005 році. Саме 27 січня 1945 року солдати 1-го Українського фронту звільнили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті в Освенцімі. Цей день щорічно вшановує пам’ять про жертв Голокосту.
25 січ. 2024

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ

Учні 5-А класу нашої гімназії отримали унікальну можливість ознайомитися з роботою пожежних. Вони відвідали місцеву пожежну частину, де їм було продемонстровано процес виклику пожежних бригад та основні принципи пожежогасіння.
22 січ. 2024

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня учні та вчителі Харківської гімназії №7 долучилися до святкування Дня Соборності України. Були проведено різноманітні заходи, такі як історичні презентації, віртуальні екскурсії до пам'ятників історії, вікторини та онлайн-квести. В межах Дня Соборності в гімназії була проведена онлайн-акція "Разом ми - Соборна Україна" в якій учні показали свою творчість та виявили патріотичний дух, підтримуючи національні цінності та ідеї єдності. Ця акція стала чудовим способом відзначити важливу дату в історії нашої країни і показати, що разом ми - Соборна Україна!
22 січ. 2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОБІЙМІВ

Щороку 21 січня відзначається Міжнародний день обіймів. За традицією, сьогодні потрібно обіймати усіх навколо: рідних, друзів, колег та навіть незнайомців.
20 січ. 2024

КОНКУРС ВІД ЮНІСЕФ «ПОЕЗІЯ ЗАРАДИ МИРУ»

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує дітей та молодь взяти участь у міжнародному конкурсі поезії та написати вірш на тему миру і мрій про мирне життя.
18 січ. 2024

ТРЕНІНГ "МОЇ СУПЕРСИЛИ!"

Сьогодні з учнями 3-го класу було проведено тренінг з психологом на тему: «Мої суперсили!». На якому діти говорили про свої здібності, вміння. Знаходили шляхи боротьби зі своїми страхами, а також перетворювали свої слабкості на суперсили!
16 січ. 2024

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ З ПІДГОТОВКИ НАСЕЛЕННЯ ДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ НА 2024–2025 РОКИ

ДСНС затверджені Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки
16 січ. 2024

ЗУСТРІЧ ЗІ ШКІЛЬНИМ ОФІЦЕРОМ ПОЛІЦІЇ

16 січня учні 7-А класу зустрілись зі шкільним офіцером поліції. Під час зустрічі дітям нагадали про правила поведінки на водоймах взимку та правила безпеки пішоходів. Також офіцер поліції розповів дітям про особливості мінної безпеки взимку.
12 січ. 2024

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ КАРПАТАМИ

Учні 3-А класу здійснили віртуальну екскурсію «Краса Карпат України». Діти переглядали та надихалися красою нашої природи, а також поділилися враженнями від власних подорожей цікавими містами України.
11 січ. 2024

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ШОКОЛАДУ ТА КАВИ

11 січня учні 5-А класу відвідали онлайн-екскурсію до Музею шоколаду та кави на Сумщині. Діти познайомилися з історією виготовлення кави, шоколаду та цукерок, також побачили сам процес створення кондитерських виробів.