4 груд. 2023

ОСВІТЯН ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО УРОКУ ВОЛОНТЕРСТВА

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтера. У цей день освітян, українську молодь та підлітків запрошують познайомитися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства. Ініціаторами заходу є ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.
4 груд. 2023

КІР. ВАКЦИНУЙСЯ!

Інформування населення про небезпеку кору та збільшення охоплення дітей вакцинацією від цієї хвороби. Електронні версії інформаційних матеріалів, наданих Представництвом ЮНІСЕФ в Україні
1 груд. 2023

«СПІЛЬНО ДО БЕЗПЕКИ. ЗИМОВІ ПРИГОДИ БЕЗ ШКОДИ»

Інформаційна кампанія для підлітків «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди». Матеріали про безпеку взимку
30 лист. 2023

ЗУСТРІЧ ЗІ ШКІЛЬНИМ ОФІЦЕРОМ ПОЛІЦІЇ

30 листопада учні 5-А класу зустрілись з представником патрульної поліції в межах програми "Шкільний офіцер поліції".
30 лист. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Щорічно 30 листопада мешканці багатьох країн відзначають Всесвітній день домашніх тварин (World Day Pets). Офіційно свято було затверджено у 1931 році у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників захисту тварин.
28 лист. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДОБРИЙ УРОК

Цього року на 28 листопада припадає #ЩедрийВівторок - українська частина глобального руху #GivingTuesday, який поєднує благодійні ініціативи комерційних, громадських організацій і небайдужих людей.
27 лист. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА ЛІКВІДАЦІЮ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ЖІНОК

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.
25 лист. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ"

Щороку, у четверту суботу листопада, Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.
24 лист. 2023

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

До Дня пам'яті жертв голодоморів в нашій гімназії були проведені виховні заходи.
24 лист. 2023

ВІТАЄМО ДРУЗІВ!

У листопаді світ відзначає День друзів та День вітань. До цих свят учнів нашої гімназії вирішили привітатись з усіма друзями по всьому світу різними мовами.