ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

27 жовтня 2023 учні 7- 9 Комунального закладу " Харківська гімназія 7" долучилися до написання Національного радіодиктанту. Писали диктант і очима автора дійсно мандрували дорогами квітучої, багатої на врожаї та невсипущі руки трударів, проте нині зраненої України. Хороший текст, легко і просто читав його диктор, а ми сподіваємось при перевірці знайти у себе якомога менше помилочок.

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

27 жовтня учні 6-А класу відвідали віртуальну екскурсію до Національного музею Тараса Шевченка

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ

27 жовтня учні 5-А класу відвідали віртуальну екскурсію музей України просто неба - музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай", у Львові.

ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЛТАВСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

27 жовтня учні 6-а класу відвідали онлайн екскурсію в Полтавському краєзнавчому музеї. Це була цікава подорож у минувшину, яка зачарувала кількістю та різноманітністю експонатів.

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО КАРПАТ

Сьогодні учні 7-А класу взяли участь у віртуальній екскурсії "Коли бракує слів, згадай де ти живеш". Діти познайомились з природою нашої країни - неймовірними Карпатами.

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО ОПІШНІ

Учні 1 та 8 класів відвідали Гончарну столицю України-Опішня. Під час віртуальної екскурсії діти дізнались, що гончарство Опішні, яке зробило селище столицею українського гончарства, стало світовим мистецьким брендом, увійшло до літопису світової художньої культури, стало етнічним символом народномистецької культури України.
26 жовт. 2023

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ХIV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ХХІV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови розпочнеться ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (наказ МОН від 20.10.2023 № 1/16290-23).

ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Учні 9-а класу відвідали пізнавальну екскурсію "Топ 5 найкращих вузів України". Метою було познайомити учнів із закладами вищої освіти України та спонукати їх здобувати вищу освіту в Україні.

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО ДАНОН

25 жовтня учні 4-А класу здійснили віртуальну екскурсію виробництвом Данон в Україні. Діти відслідкували весь шлях молока: від утримання корів на фермах до виробництва улюблених кисломолочних продуктів.