25 лист. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ"

Щороку, у четверту суботу листопада, Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

До Дня пам'яті жертв голодоморів в нашій гімназії були проведені виховні заходи.

ВІТАЄМО ДРУЗІВ!

У листопаді світ відзначає День друзів та День вітань. До цих свят учнів нашої гімназії вирішили привітатись з усіма друзями по всьому світу різними мовами.

ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Всеукраїнська соціальна акція до Дня пам’яті жертв Голодомору «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну»
22 лист. 2023

ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ ПРО БЕЗПЕКУ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

У серіалі розглядаються ключові ризики, які можуть трапитися з підлітками в реальному житті та мережі, а також розповідається, які життєві навички можливо прокачати, щоб протидіяти їм.
21 лист. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ»

Державна установа «Український інститут книги» повідомляє, що згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та операційним планом її реалізації на 2023–2025 роки», з 4 по 10 грудня 2023 року відбудеться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання», мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

ОБЕРЕЖНО НА ЛЬОДУ!

З приходом перших морозів у дітей з'являються нові розваги: катання на санчатах, лижах та ковзанах. Але перший лід дужу ненадійний. і що не сталося лиха необхідно дотримуватись певних правил.

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України No872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено "з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору".
20 лист. 2023

РОЗПОЧАТО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «СТЕЖКАМИ КАМЕНЯРА»

Дітей та учнівську молодь запрошують узяти участь у VІІ щорічному Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра». Прийом творчих робіт здійснюватиметься з 15 листопада до 15 грудня 2023 року. Конкурс проводить Міжнародний фонд Івана Франка у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах.
20 лист. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

Щороку, 20 листопада, світ об’єднується, щоб відзначити Всесвітній день дитини – день, присвячений визнанню прав, добробуту та потенціалу кожної дитини. Ця знаменна подія приурочена до річниці прийняття двох знакових документів, які закріпили фундаментальні права дітей у всьому світі – Декларації прав дитини, прийнятої в 1959 році, та Конвенції про права дитини, ратифікованої в 1989 році.