22 бер. 2024

ДЕНЬ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ

Учні 9-А класу відвідали спеціальний відеоурок До ДНЯ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ
21 бер. 2024

ЗУСТРІЧ ЗІ ШКІЛЬНИМ ОФІЦЕРОМ ПОЛІЦІЇ

21 березні відбулась відеозустріч учнів 8-А класу з представником патрульної поліції і межах програми "Шкільний офіцер поліції". Дітям нагадали про їх права та обов'язки як учнів, а також розповіли про кібербулінг. Офіцер поліції розповів дітям про небезпеки і наслідки цього виду цифрового насильства, а також надав поради щодо того, як уникати та усвідомлювати такі ситуації в інтернеті. Учні отримали корисні знання та інструменти для захисту себе та інших від кібербулінгу.
20 бер. 2024

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КАЗКИ

20 березня відзначається Всесвітній день казки. Казки безсмертні тому, що в них живе і не вмирає сам народ, казки упродовж віків були і залишаються чарівними провідниками доброти і милосердя. Гортаючи сторінки улюблених казок , ми розуміємо, що казки – то наші великі вчителі. В цей день для учнів початкових класів нашої гімназії були проведені пізнавальні вікторини та квести, на яких діти мали змогу поринути в цікавий та пізнавальний світ казок.
18 бер. 2024

МАСНИЦЯ!

В Україні добігає кінця Масничний тиждень. До цього свята в нашій гімназії протягом тижня відбувався віртуальний масничний ярмарок, на якому учні представили свої малюнки та поробки масничних атрибутів. Не обійшлося і без смаколиків. Діти показали, які традиційні масничні страви готують в їхніх родинах.
15 бер. 2024

ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ПРО СІЛЬ

Щорічно протягом другого тижня березня відзначається Всесвітній тиждень обізнаності про сіль (у цьому році він триватиме з 11 по 17 березня). Метою Всесвітнього тижня обізнаності про сіль є залучення суспільства до зменшення кількості солі у харчовому раціоні задля покращення здоров’я.
13 бер. 2024

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАСУ

Учні 9-А класу в межах профорієнтаційної роботи зустрілись з представниками Харківського професійного ліцею залізничного транспорту
8 бер. 2024

210 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

З 04 по 08 березня 2024 року до 210-річчя від Дня народження українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, в Харківській гімназії №7 був проведений Шевченківський тиждень.
8 бер. 2024

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ! З 8 БЕРЕЗНЯ!

В Харківській гімназії №7 до свята 8 березня відбулась онлайн-виставка «Святковий букет». На ній учні представили різноманітні весняні листівки та букети, які символізують весняний настрій та вітання для жінок у цей особливий день. Діти продемонстрували свою творчість, даруючи радість та натхнення своїм рідним та вчителям, що робить свято ще яскравішим та теплішим для всіх учасників. Прийміть найщиріші вітання від наших учнів та педагогічного колективу! Нехай цей день принесе вам багато усмішок та незабутніх вражень! І кожна жінка на цей день отримає найбільше щастя, радості та натхнення!
7 бер. 2024

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАСУ

5 бер. 2024

ЗУСТРІЧ ЗІ ШКІЛЬНИМ ОФІЦЕРОМ ПОЛІЦІЇ

5 березня 2024 року відбулася зустріч учнів 7-А класу з представником поліції, під час якої було обговорено актуальне питання сьогодення "Безпека в інтернеті". Дітям було цікаво ознайомитися з десятьма правилами безпечного Інтернету. У розмові було звернено увагу на те, що сьогодні немає засобів впізнання тих осіб, з якими ти спілкуєшся, тому треба бути дуже обережними, щоб уникнути великих проблем.